Drukarnia w Krakowie!

Noron Druk
Punkt Poligraficzny

Adres: ul. Szlak 34, 31-153 Kraków Tel.: + 48 534 83 55 00 E-mail: norondruk@gmail.com

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8.00 - 19.00
Sob: Tylko po uzgodn.

Mapa dojazdu »

Drukowanie i kserowanie

Czarno-białe tekstowe: od 15 gr Czarno-białe obrazkowe: od 30 gr Kolorowe tekstowe: od 1,00 zł Kolorowe obrazkowe: od 1,50 zł

Zobacz cennik »

Zaproszenia ślubne

O naszych zaproszeniach

W naszej drukarni znajdą Państwo idealne zaproszenia na ślub i wesele, które zaciekawią gości i nadadzą przedsmak zbliżającej się uroczystości. Proponowane przez nas zaproszenia zachwycą każdego i na długo zapadną w pamięć. Dokładamy wszelkich starań by wykonane przez nas zaproszenia spełniły Państwa oczekiwania oraz stały się najwspanialszą oprawą dla tej wyjątkowej i niepowtarzalnej uroczystości jaką jest ślub.

Mamy bogate doświadczenie w robieniu zaproszeń ślubnych, dlatego jesteśmy w stanie sprostać każdemu zadaniu i wymaganiom klienta. Dzięki wieloletniej pracy posiadamy ogromny wybór wzorów, jednak z roku na rok ich przybywa, gdyż staramy się podążać za trendami i uwzględniać je w nowych propozycjach. Wykonujemy również zaproszenia na zamówienie klienta oraz zaproszenia ze zdjęciem Pary Młodej. Korzystamy z nowoczesnych, a także tradycyjnych technik wyrobu oraz ze sprawdzonych materiałów najwyższej jakości. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania, oryginalne wzornictwo, profesjonalną pomoc i miłą współpracę.

Co dokładnie oferujemy?

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę zaproszeń ślubnych: od bardzo prostych i minimalistycznych, przez klasyczne i tradycyjne, do zaproszeń eleganckich, bogato zdobionych, złoconych, nowoczesnych i artystycznych. Jesteśmy przekonani, że z ponad tak wielu naszych propozycji, wybiorą Państwo idealne dla siebie zaproszenie, które będzie dopasowane do nadchodzącej ceremonii ślubnej.

Największe zalety naszej oferty:

  • Konkurencyjne ceny bez ukrytych dodatkowych kosztów (w cenę wliczony jest druk, personalizacja oraz koperta).
  • Czas realizacji już od 5 dni.
  • Terminowa realizacja zleceń.
  • Profesjonalne doradztwo i pomoc w doborze odpowiednich zaproszeń.
  • Wysoka jakość wykonania.

Przykładowe projekty zaproszeń ślubnych:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pracujemy m.in. na: