Drukarnia w Krakowie!

Noron Druk
Punkt Poligraficzny

Adres: ul. Szlak 34, 31-153 Kraków Tel.: + 48 534 83 55 00 E-mail: norondruk@gmail.com

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8.00 - 19.00
Sob: Tylko po uzgodn.

Mapa dojazdu »

Drukowanie i kserowanie

Czarno-białe tekstowe: od 15 gr Czarno-białe obrazkowe: od 30 gr Kolorowe tekstowe: od 1,00 zł Kolorowe obrazkowe: od 1,50 zł

Zobacz cennik »

Aktualne promocje

Karta Stałego Klienta

Posiadaczem Karty mogą być osoby uczące się lub studiujące. Karta upoważnia do rabatu 10% na wydruki wielkoformatowe.

Regulamin promocji

  1. Organizatorem promocji " Karta Stałego Klienta" jest firma Noron Druk z siedzibą przy ul. Szlak 34, 31-153 Kraków.
  2. Karta Stałego Klienta upoważnia do 7% zniżki na wydruki wielkoformatowe o minimalnej szerokości wydruku 42 cm.
  3. Kartę należy okazywać każdorazowo w celu uzyskania rabatu oraz zgłaszać chęć otrzymania rabatu przed zamknięciem rachunku. W innym wypadku rabat nie będzie naliczany.
  4. Aby otrzymać Kartę Stałego Klienta należy zamówić usługi na łączną kwotę 200 zł, co musi być odnotowane na karcie do zbierania punktów oraz potwierdzone pieczątką.
  5. Po zebraniu kwoty 200 zł na karcie do zbierania punktów, należy zgłosić pracownikowi firmy Noron Druk chęć otrzymania Karty Stałego Klienta.
  6. Karta Stałego Klienta jest imienna i może być używana wyłącznie przez jej właściciela.
  7. Promocja przeznaczona jest dla osób uczących się lub studiujących posiadających ważną legitymację szkolną lub studencką.oprawa prac Kraków, skanowanie Kraków, drukowanie Kraków, kserowanie Kraków, plotowanie Kraków, drukarnia Kraków, punkt poligraficzny Kraków, Politechnika Krakowska

Ekstra promocje

Okresowo organizujemy dla naszych klientów promocje polegające na bardzo wysokich rabatach na wydruki wielkoformatowe. Promocje te kierowane są do studentów i osób uczących się. Zniżka realizowana jest na podstawie ważnej legitymacji studenckiej lub uczniowskiej, w okresie obowiązywania ogłoszonym na naszej stronie internetowej, facebooku i w siedzibie firmy.

Pracujemy m.in. na: