Drukarnia w Krakowie!

Noron Druk
Punkt Poligraficzny

Adres: ul. Szlak 34, 31-153 Kraków Tel.: + 48 534 83 55 00 E-mail: norondruk@gmail.com

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8.00 - 19.00
Sob: Tylko po uzgodn.

Mapa dojazdu »

Drukowanie i kserowanie

Czarno-białe tekstowe: od 15 gr Czarno-białe obrazkowe: od 30 gr Kolorowe tekstowe: od 1,00 zł Kolorowe obrazkowe: od 1,50 zł

Zobacz cennik »

Nasza oferta

Plotowanie

Oferujemy wielkoformatowe wydruki czarno-białe i kolorowe do maksymalnej szerokości 914 mm, drukowane na urządzeniach HP (rysunki kolorowe, technologia atramentowa) oraz RICOH 2401 (rysunki czarno-białe, technologia laserowa)

Ksero i wydruki laserowe

Oferujemy laserowe kopie oraz wydruki czarno-białe i kolorowe. Korzystamy z renomowanych maszyn firmy RICOH, które zapewniają wysoką jakość oraz możliwość druku na wielu nośnikach: kalka, folia do rzutników, papier powlekany itp. Używamy wyłącznie oryginalnych części i wysokiej jakości tonerów.

  • Kalka - mapy, dokumenty projektowe.
  • Folia - prezentacje do rzutnika.
  • Papier powlekany (satynowy i błyszczący) - rożne rodzaje grafiki komputerowej, plansze, plakaty.

Skanowanie dokumentów kolorowych i monochromatycznych

Skanujemy w kolorze i odcieniach szarości, dokumenty i grafiki o maksymalnej szerokości 914 mm w wysokiej rozdzielczości, konwertując do plików PDF, TIFF i JPG. Posiadamy profesjonalny sprzęt do skanowania dokumentów, mające załamania (np. dokumentacji projektowej, która była uprzednio złożona do formatu A4). Dzięki specjalnemu dociskowi skanowanego oryginału jakość obrazu jest bardzo wysoka.

Oprawa prac i składanie rysunkówoprawa prac Kraków, skanowanie Kraków, drukowanie Kraków, kserowanie Kraków, plotowanie Kraków, drukarnia Kraków, punkt poligraficzny Kraków

Oferujemy prace wykończeniowe, oprawianie prac dyplomowych, magisterskich i licencjackich bądź dokumentacji projektowych. Wykonywane przez nas usługi są na bardzo wysokim poziomie oraz profesjonalnie wykonane.

  • Bindowanie.
  • Listwy wsuwane.
  • Oprawa twarda.

Pracujemy m.in. na: